UZAY YÜRÜYÜŞ ALETİ

ÜRÜN KODU: 
KF 110

UZAY YÜRÜYÜŞ ALETİ GENEL BİLGİLERİ

Uzay yürüyüş aleti amacı bacakların yan ve alt kısımlarında bulunan ön - arka kasları, vucüdun eklem ve kaslarını çalıştırarak  güçlemdirilmesini sağlar. Bacak bölgeleriyle birlikle el ve kolarında uyumlu çalıştırılmasını sağlamaktadır. En iyi kalp egzersizi olan yürüyüşü daha da kolaylaştırmak, bedeni yormadan ve ağrı hissettirmeden spor yaparak, kalbin düzenli çalışmasını, kan dolaşımının hızlandırılmasıyla kaslara daha fazla oksijen gitmesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. 

Açık alan park spor aletleri setlerinde olmazsa olmaz sayılan uzay yürüyüş aleti sayesinde kondisyonunuzu arttırarak sağlıklı bir yaşam sürebilirsiniz. Okullarda, belediye parklarında, özel konutlarda ve toplu yaşam alanlarında, dış mekanda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Park uzay yürüyüş aleti kumlama yöntemiyle temizlenen, metal aksam üzerine elektrostatik fırın toz boya ile boyanmıştır. 140 mm çapında ki boruların üst kısımları kure şeklinde polietilen plastik ile kapatılarak, yağmur suyu ve yabancı malzemelerin içeriye girmesi engellenmiştir.

PARK UZAY YÜRÜYÜŞ ALETİ KULLANIM ŞEKLİ

Açık alan park spor aletlerinin demirbaşlarından sayılan, Uzay yürüyüş aletinin kullanım şekli, pedalların üzerine çıkıp, tutamaklardan destek alınarak denge sağlanması ile, ayakları ileri geri hareket ettirme prensibine dayanmaktadır. Uzay yürüyüş aleti KF 110 modelinde sadece bir kişinin kullanılacağı şekilde tasarlanmıştır. 

KURULUM İÇİN GEREKLİ ALAN : 1,16 x 0,75

GÜVENLİK İÇİN GEREKLİ ALAN : 3,16 x 2,75

MODEL NO : KF 110

İletişim ve ayrıntılı bilgi için : info@depargrup.com  adresine mail atabilir, yada 0212 676 54 54 - 0553 311 29 72 numaralı telefonlardan iletişime geçebilirsiniz.