İstanbul Ahşap Çocuk Oyun Parkı, Tahterevalli, Zıpzıp ve Kauçuk Zemin Döşemesi

Kasım ayında imalat ve montajını gerçekleştirdiğimiz çocuk oyun parkı, tahterevalli, zıpzıp ve kauçuk zemin döşemeleriyle ilgili çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. 2016 yılında yapılan peyzaj çalışmalarında en çok tercih edilen kent mobilyası firması olmanın verdiği gururla yolumuza devam ediyoruz. 

İstanbulda imalat ve montajını gerçekleştirdiğimiz çocuk oyun parklarına bir yenisi daha eklendi. Metal oyun parklarına nazaran daha estetik bir görünüme sahip olan oyun parkı, Sibirya'dan ithal edilen çamlara uygulanan vakum emprenye işlemiyle dayanıklığı minimum 10 yıl arttırılmaktadır. Ahşap imalatını yaptığımız, kameriye (kamelya) gazebo, çardak pergola ve çeşitli bank modellerimizde de vakum emprenye işlemi uygulamaktayız.

Son çalışmamızda standart iki kaydırak, iki salıncaklı oyun parkımız olan AH 1E tek kule ahşap çocuk oyun grubu modelimizi kullandık, ayrıca ahşap tahterevalli, at firgürlü ve motor figürlü zıpzıplarımızla da oyun grubunu tamamladık. Kurulumu beton zemine yapılan çocuk parkının, güvenliği açısından zemine kauçuk döşeme işlemi uygulandı. Toprak zeminde gerekli olmayan kauçuk zemin uygulaması, beton zeminde zorunlu olarak yapılması gerekmektedir. 

Fotoğraf Galerisi: