ahşap tahterevalli

İstanbul Ahşap Çocuk Oyun Parkı, Tahterevalli, Zıpzıp ve Kauçuk Zemin Döşemesi

Kasım ayında imalat ve montajını gerçekleştirdiğimiz çocuk oyun parkı, tahterevalli, zıpzıp ve kauçuk zemin döşemeleriyle ilgili çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. 2016 yılında yapılan peyzaj çalışmalarında en çok tercih edilen kent mobilyası firması olmanın verdiği gururla yolumuza devam ediyoruz. 

Üç kule köprülü ahşap oyun parkı

Üç kule ahşap oyun parkı birinci sınıf sibirya çamından imal edilmiş olup, çürüme ve böceklenmelere karşı vakum emprenye uygulamasına tabi tutulmuştur. Oyun parkında iki adet ahşap köprü, iki adet kaydırak ( biri spiral kaydırak) bir adet ahşap merdiven, bir adet tırmanma ünitesi (Halat tırmanma da mevcuttur) bir adette tüp geçit (Tünel Geçit) bulunmaktadır. Ayrıca ahşap oyun parkına dahil olarak ikili salıncakta bulunmaktadır. Kaydırakların kayma yüksekliği 150 cm'dir. 

Park Malzemeleri Fenerbahçe

Hadımköy'de Ahşap çocuk salıncağı, çocuk oyun alanı, kum havuzu, ahşap çit, ahşap çit kapısı ve pergola montajını tamamladık. Ahşap park malzemeleri için 1. sınıf sibirya çamı kullanıldı. Park malzemeleri için kullanılan Çamlar emprenye vakum işlemiyle böceklenme ve çürüme gibi etkenlere karşı güçlendirildi. Fenerbahçe çocuk oyun parkı olarak adlandırdığımız çocuk oyun grubumuz emsallerinden farklı bir görümüme sahip oldu. Hadımköy'de kullandığımız fenerbahçe temalı park malzemeleri ve özellikleri aşağıdaki gibidir.