Hakkımızda

Kurulduğu günden itirabaren 10 yılı aşkın süredir Park Malzemeleri, peyzaj ve bahçe mobilyaları ile çeşitli kent ekipmanları tasarım, imalat, satış ve montaj uygulamarı yapan firmamız, interaktif satış yöntemiyle Türkiye'nin dört bir yanına hizmet vermektedir. Ayrıca Uluslararası bir çok projede aktif olarak yer almıştır. Standart üretimlerimiz olan, ahşap ve metal çocuk oyun parkları, açık alan park spor aletleri, kamelya - çardak, gazebo, pergola, banklar, piknik masaları ile park bahçe ve belediye çöp kovarı gibi ürünlerimizin yanında, müşterilerimiz özel isteklerine göre, özel tasarım imalatları olan park bahçe ekipmanları da üretmekteyiz. 

Metal oyun parkı ve açık alan fitness spor aletleri gibi metal ürünlerimiz, açık alan, park ve bahçe gibi doğal etkenlerde oluşabilcek paslanma, çürüme gibi dış ortam koşullarına karşı, daldırma galvaniz yada kumlama üzerine elektrostatik fırın toz boya yöntemleriyle boyanarak korunmaları sağlanmıştır. (Metal çocuk oyun parklarımız daldırma galvaniz üzerine elektrostatik fırın toz boya, açık alan park spor aletlerimiz ise kumlama yöntemi ardından elektrostatik fırın toz boya işlemine tabii tutulmuştur.)

Ahşap üretiminde kullanılan ağaçlar birinci Sibirya çamı olup, kendi ithalatımız olması sayesinde kaliteli ve ekonomik ürün dengesini sağlamaktayız. Ahşap ürünlerimiz imalattan önce insan sağlığını etkilemeyen, aynı zamanda çevre dostu vakum empreye işlemine uygulanarak, emprenyenin ahşabın içine işlenmesi amaçlanmaktadır. Emprenye işlemi sayesinde, ahşap çocuk oyun parkları, kamelya ve pergolalar, bank ve piknik masaları gibi ahşap ürünlerin, yağmur suyuna, böceklenme ve çürüme gibi doğal etkenlere karşı 10 yıla kadar dayanıklılık kazandırılarak, ahşabın hizmet ömrü arttırılmaktadır. 

ParkMalzemeleri.net internet sitesi ürünleri Türkiye'nin en büyük tescilli çocuk oyun parkı, kamelya - çardak, açık alan park spor aletleri üreticisi olan STEPPARK markasıdır. Kalite standartlarına uygun üretilen peyzaj ve park malzemelerimiz Uluslararası geçerliliği olan KALİTE BELGERİNE sahiptir. 

Park Malzemeleri olarak ahşap görünümlü çöp kovaları, paslanmaz çöp kovaları ve elektrostatik toz boya ile boyanmış olan metal çöp kovaları üretimi ve satışı da yapmaktayız. Aynı zamanda kauçuk zemin kaplama uygulamaları ve satışı da yaparak kent mobilyaları alanında geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız.