Üç kule köprülü ahşap oyun parkı

ÜRÜN KODU: 
AH 3B

Üç kule ahşap oyun parkı birinci sınıf sibirya çamından imal edilmiş olup, çürüme ve böceklenmelere karşı vakum emprenye uygulamasına tabi tutulmuştur. Oyun parkında iki adet ahşap köprü, iki adet kaydırak ( biri spiral kaydırak) bir adet ahşap merdiven, bir adet tırmanma ünitesi (Halat tırmanma da mevcuttur) bir adette tüp geçit (Tünel Geçit) bulunmaktadır. Ayrıca ahşap oyun parkına dahil olarak ikili salıncakta bulunmaktadır. Kaydırakların kayma yüksekliği 150 cm'dir. 

Ahşap belediye parklarından farklı olarak daha kapsamlı ve geniş bir alana hitap eder. Bahçe oyun parkları içerisinde ahşap çocuk oyun grubu olarak en çok tercih edilen modellerimizden birisidir. Oyun grubunda kuleler arası geçiş, ahşap köprü sayesinde tamamlanmaktadır. Ahşap oyun parkıyla birlikte AHTH 2 model numaralı oyun parkı ve zıpzıpta müşteriler tarafından en çok tercih edilen akseuarlar arasında yer almaktadır.

Ahşap bahçe çocuk evi plastik aksamlar polietilen malzemeden üretilerek dış mekan koşullarında maksimum dayanıklılık kazandırılmıştır. Gerçek bir ağaç ev havası katan oyun parkı için fiyat tekliflerini info@depargrup.com ve 0212 676 54 54 numaralı telefonlardan talep edebilirsiniz.

AHŞAP ÜÇ KULE ÇOCUK OYUN PARKI BİLGİLERİ

 

KURULUM İÇİN GEREKLİ ALAN     : 11 x 3 METRE

GÜVENLİ KURULUM ALANI            : 13 x 5 METRE

KAYDIRAK YÜKSEKLİĞİ                  : 150 CM

MODEL NUMARASI                           : AH 3B

Fotoğraf Galerisi: