istanbul

İstanbul Ahşap Çocuk Oyun Parkı, Tahterevalli, Zıpzıp ve Kauçuk Zemin Döşemesi

Kasım ayında imalat ve montajını gerçekleştirdiğimiz çocuk oyun parkı, tahterevalli, zıpzıp ve kauçuk zemin döşemeleriyle ilgili çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. 2016 yılında yapılan peyzaj çalışmalarında en çok tercih edilen kent mobilyası firması olmanın verdiği gururla yolumuza devam ediyoruz. 

Avcılar Ahşap Çocuk Oyun Parkı

Avcılar / İstanbul’da kurulumunu gerçekleştirdiğimiz ahşap çocuk oyun parkı için ilk etapta projelendirme çalışması yapıldı. Çocuk oyun grubunun kurulacağı alan ölçüleri tespit edildikten sonra autocad programında alan çizimleri yapıldı. Güvenlik alanları da hesaplanarak mevcut alana oturtulan oyun parkı imalatına başlanıldı.

Beykoz Çocuk Oyun Parkı - Rukiye Sultan Yalısı

Beykoz Rukiye Sultan Yalısı Çocuk Oyun Parkı

Beykoz’da bulunan Rukiye Sultan Yalısına ahşap çocuk oyun parkı, tahterevalli ve ahşap çocuk kum havuzu kurulumu gerçekleştirdik.

Çocuk oyun parkı olarak içerisinde, iki adet salıncak, bir adet 150cm yükseklikte düz kaydırak, merdiven tırmanma ve halat tırmanma bulunan tırmanma ünitesi ve tırmanma ünitesine dahil olan tambur bulunan AH 1D modeli tercih edildi. Ahşap çocuk oyun parkına ek olarak bir adet AHTH 2 model ahşap tahterevalli ve yine ahşaptan imal edilen çocuk kum havuzu da katılarak çocuk oyun grubu oluşturuldu.

3 X 3 KARE - DİKDÖRTGEN KAMELYA - ÇARDAK

Kapak: 

Standart ölçüleri 3x3 metre olan kamelyalar tercihe göre 4x4 ve 5x5 ebatlarında üretilmektedir. (Saçak dahil ölçüsüdür).

 TEKNİK ŞARTNAME;

     Kamelyalar, TSEK 65 Belgesine sahip olacaktır. Kamelya İmalatında kullanılacak ahşap, kurutulmuş İthal Sarı Çam  (Pinussylvestris L.) olacaktır. Ahşap elemanların keskin köşe ve kenarları en az 12 mm çapla yuvarlatılacaktır.  Ahşap elemanların bağlantısında kullanılan civatalar; başları seviyesinde ahşaba gömülü ve vidalar tekniğine uygun şekilde sıkılmış olacaktır.