Beykoz Çocuk Oyun Parkı - Rukiye Sultan Yalısı

Beykoz Rukiye Sultan Yalısı Çocuk Oyun Parkı

Beykoz’da bulunan Rukiye Sultan Yalısına ahşap çocuk oyun parkı, tahterevalli ve ahşap çocuk kum havuzu kurulumu gerçekleştirdik.

Çocuk oyun parkı olarak içerisinde, iki adet salıncak, bir adet 150cm yükseklikte düz kaydırak, merdiven tırmanma ve halat tırmanma bulunan tırmanma ünitesi ve tırmanma ünitesine dahil olan tambur bulunan AH 1D modeli tercih edildi. Ahşap çocuk oyun parkına ek olarak bir adet AHTH 2 model ahşap tahterevalli ve yine ahşaptan imal edilen çocuk kum havuzu da katılarak çocuk oyun grubu oluşturuldu.

Beykoz Rukiye Sultan Yalısı bahçesine kurulan çocuk oyun parkımızda kullandığımız ahşaplar Sibirya’dan ithal ettiğimiz birinci sınıf çamlardır. İthalatı tarafımızdan yapılan ahşap malzeme sayesinde hem ekonomik fiyat, hem de kaliteli çocuk oyun parkı ve kamelya satışı yapmamıza imkan sağlamaktadır. Daha önce de Beykoz Acarlar Sitesinde kurulum yaptığımız çocuk oyun parkından referansla bize ulaşan müşterimize, çocuk parkı ve tahterevalli imalat süresinden sonra bir gün içerisinde montajını tamamlayıp ahşap çocuk oyun grubunu teslim ettik.

Beykoz Rukiye Sultan Yalısında kurulum yaptığımız ahşap çocuk oyun parkı AH 1D, ahşap tahterevalli ve ahşap kum havuzu, imalata girmeden önce vakum emprenye işlemi ile böceklenme ve çürüme gibi etkenlere karşı dayanıklılık kazandırılmıştır.

Fotoğraf Galerisi: