Üsküdar Kamelya - Çardak

Ramazan ayı içerisinde siparişi alınan ve 2 hafta içinde montajını tamamladığımız Kamelya için, model olarak KM 01 4x4 modelini tercih ettik.

Montaj yapılacak alanın ortalama 4,5x4,5 ölçülerinde olması ve müşterimizin alanı tamamen kaplamaması talebine uygun olarak KM 01 kamelya (kameriye) modelimizin daha geniş hacimli buna paralel olarak ekonomik olan modelini seçtik. İstanbul – Üsküdar’da montajı yapılacak olan kamelya için gönderilen keşif ekiplerimizin de onay vermesiyle imalata başladık. Ramazan yoğunluğu yüzünden yaklaşık 2 hafta kadar imalat programında bekletilen kamelya modelimiz. Program sırası gelmesiyle 2 iş gün içinde imalatı tamamlanarak Üsküdar’da montaj noktasına nakliyesi yapıldı. Montaj ekiplerimiz tarafından 4 saat içinde kurulup müşteriye teslim edildi.

KM 01 model numaralı kamelyamız (Gazebo) Standart üretimde saçak ölçüleriyle birlikte 3x3 olarak tasarlandı. Yıllar içerisinde ki tecrübe ve birikimlerimizle beraber müşteri talepleri doğrultusunda 4x4 ve 5x5 ölçülerde ki kamelya modellerimizi de yeniden tasarlayarak standart kamelyalarımız içerisine aldık. Özel ölçü kamelya imalatı içerisinden çıkararak ekonomik ve büyük bir kamelya modeli üretimi için müşterilerimizin taleplerine uygun olarak bu adımı atmaya karar verdik. Bunun yanında standart ölçülerde ki çardaklarımızı artık sınırlamıyoruz. Sizin talep ve isteklerinize göre Kamelya, Çardak (gazebo) ve pergola imalatından özel ölçülere de ağırlık ve önem veriyoruz. 4x3 , 5x3, 5x4 gibi ölçülerde çardak kamelya imalatımız fiyat farkını en aza indirerek satışa sunulmaktadır.

Üsküdar’da kurulum yaptığımız kamelyanın (gazebo – Çardak) teknik özellikleri;

Kameriyede uygulanan emprenye vakum yöntemiyle uygulanmış olup, ahşabın içine kadar işleyerek, yağmur suyu ve nem gibi etkilerden oluşabilecek çürümeleri engellemektedir. Aynı zamanda böceklerin ahşaba yuvalanmasına engel olarak kamelyanın hizmet ömrünü asgari olarak 10 yıl arttırmaktadır.

 

Fotoğraf Galerisi: