çardak

4*4 ALTIGEN KAMELYA

Kapak: 

KM 02B kamelya modeli 4*4 olarak tasarlanmış olup, ölçüler çatı saçakları dahil olarak belirlenmiştir. Altı köşeden oluşan standart 3*3 modeli KM 02'den ölçü olarak farklılık göstermektedir. 16 M2 alan kaplayan kamelya, alan ihtiyacı karşılandığı takdirde, 15 - 18 kişilik kapasiteye sahiptir.

Teknik Özellikler;

Peyzaj Mimarlarına Kurumsal Çözümler

Peyzaj mimarlığı denilince akla güzel bahçeler, özenle seçilmiş bitkiler ve önemlisi bahçede uygulanacak mobilya unsurları gelmektedir. Başlı başına meşakatli bir meslek olan peyzaj mimarisi, aynı zamanda meslekler arasında belkide en zevkli olanlardan biridir. Bu bağlamda peyzaj mimarları için kolaylık sağlamayı da ilke edinen parkmalzemeleri.net kent mobilyaları alanında da bir adım önde olmayı hedeflemektedir.

Park Spor Aletleri ve Kauçuk Zemin Uygulaması

AÇIK ALAN SPOR ALETLERİ TEKNİK ŞARTNAMESİ GENEL ÖZELLİKLER

  1. Set içeriğinde yer alan tüm aletlerin taşıyıcı ana gövdeleri Ø 140 mm. çapında ve 4 mm. et kalınlığında metal malzemeden imal edilmiş olacaktır.

 

  1. Ana gövdeye bağlı yük taşıyan ve hareketli olan parçalar Ø 60 çapında ve 3  mm. et kalınlığında metal malzemeden imal edilmiş olacaktır.

 

Pergole / Pergola

Kapak: 

1.Ahşap pergolada  kullanılacak ahşap malzeme 1. sınıf fırınlanarak kurutulmuş sibirya çamı olacaktır.

2. Ahşap malzemede sulama odun zarlarının neden olduğu çürüklük lif kıvrıklığı özürlü kısmen kaynamış ve ya düşen budak bulunmayacaktır. Max = Ortalama her 1 m de toplam parça genişliğinin  %10’ unun geçmeyen sağlam budaklar bulunabilir.

3.Pergola / Gazeboda Kullanılacak ahşap malzemelerde hiçbir şekilde keskin köşe bulunmayacak, tüm köşeler yuvarlatılacaktır.

Muğla Bodrum Çocuk oyun parkı Kamelya

Park malzemeleri olarak son projelerimizi sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Park malzemeleri Muğla – Bodrum ilçesinde çocukların güvenle ve rahatça oynayabilecekleri ahşap çocuk oyun parkı ve kamelya (çardak) kurulumu yaptı. Bodrum’da kurulumunu yaptığımız çocuk oyun parkı için öncelikle montaj yapılacak alanın düzenlemesi yapıldı. Oyun parkının kurulacağı alanın düzenlemesi yapıldıktan sonra ikili ahşap salıncak, tahtarevalli, ve ahşap çocuk oyun parkı kurulumu yapıldı.

3 X 3 KARE - DİKDÖRTGEN KAMELYA - ÇARDAK

Kapak: 

Standart ölçüleri 3x3 metre olan kamelyalar tercihe göre 4x4 ve 5x5 ebatlarında üretilmektedir. (Saçak dahil ölçüsüdür).

 TEKNİK ŞARTNAME;

     Kamelyalar, TSEK 65 Belgesine sahip olacaktır. Kamelya İmalatında kullanılacak ahşap, kurutulmuş İthal Sarı Çam  (Pinussylvestris L.) olacaktır. Ahşap elemanların keskin köşe ve kenarları en az 12 mm çapla yuvarlatılacaktır.  Ahşap elemanların bağlantısında kullanılan civatalar; başları seviyesinde ahşaba gömülü ve vidalar tekniğine uygun şekilde sıkılmış olacaktır.

10 KİŞİLİK ALTIGEN KAMELYA - ÇARDAK

Kapak: 
  • Kamelya  imalatı 3*3 mt, altıgen oturma banklından oluşacaktır.
  • Çatı döşemesi ahşap lambiri üzerine shingle olacak şekilde imal edilecektir

AHŞAP ÖZELLİKLERİ

1.Kamelyalarda  kullanılacak ahşap malzeme 1. sınıf fırınlanarak kurutulmuş sibirya çamı olacaktır.

2. Ahşap malzemede sulama odun zarlarının neden olduğu çürüklük lif kıvrıklığı özürlü kısmen kaynamış ve ya düşen budak bulunmayacaktır. Max = Ortalama her 1 m de toplam parça genişliğinin  %10’ unun geçmeyen sağlam budaklar bulunabilir.

5x5 Sekizgen Kamelya - Çardak

Kapak: 

Saçak noktaları arasında ki mesafe ile 5x5 metre ölçülerine sahip, ahşap malzemesi 1. Sınıf Sibirya çamından imal edilen kamelyamız, vakum emprenye işlemine tabi tutularak böceklenme ve çürüme gibi etkenkerin önüne geçilmiştir. Kamelyanın taşıyıcı dikmelerin ölçüleri 10 x 10 cm'dir. İçerisinde oturma bankları dahil olarak imal edilmektedir. Kamelyanın standart imalatında masa bulunmamakta, ancak talep edilirse masa da dahil edilebilmektedir.