Muğla Bodrum Çocuk oyun parkı Kamelya

Park malzemeleri olarak son projelerimizi sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Park malzemeleri Muğla – Bodrum ilçesinde çocukların güvenle ve rahatça oynayabilecekleri ahşap çocuk oyun parkı ve kamelya (çardak) kurulumu yaptı. Bodrum’da kurulumunu yaptığımız çocuk oyun parkı için öncelikle montaj yapılacak alanın düzenlemesi yapıldı. Oyun parkının kurulacağı alanın düzenlemesi yapıldıktan sonra ikili ahşap salıncak, tahtarevalli, ve ahşap çocuk oyun parkı kurulumu yapıldı. Çocuk oyun parkıyla beraber kamelya – Çardak (kameriye) ve BN 02 model ortopedik oturma banklarının da kurulum ve sabitleme işlemlerini tamamladık.

Çocuk oyun parkı olarak müşterimizin özel tasarım ve isteklerine göre standart çocuk oyun parkımız olan AH 1B ahşap çocuk oyun parkı referans alındı. Standart çocuk oyun parkı olan AH 1E modelinde tüp – tünel geçit olmadığı halde müşterimizin talebine cevaben Salıncak yerine tüpgeçit tasarımı da yaparak oyun parkına montedildi. Muğla – Bodrum’da ahşap çocuk oyun grubumuzla birlikte konsept oluşturan ASL 1A salıncak ve AHTH 2 tahterevalli oyun parkı ile birlikte kurularak teslim edildi.

Muğla – Bodrum Çocuk oyun parkına ek olarak BN 02 Ortopedik banklarında imalatını gerçekleştirip teslim ettik. Ayrıca Muğla – Bodrum Kamelya – çardak (Gazebo) imalatını da gerçekleştirerek montaj ve kurulumu aynı gün içerinde gerçekleştirdik.

Teknik Bilgiler;

Muğla – Bodrum’da kurulum yaptığımız Kamelya, Çocuk oyun parkı, tahterevalli ve salıncak için kullanılan ahşap mamuller, Sibirya’dan kendi ithalatımız olan birinci sınıf çamlardan seçilmektedir. Çocuk oyun parkı ve çardak imalatı yapmadan önce çamlar vakum emprenye işlemine sokularak, emprenyenin ahşabın içine kadar işlemesi sağlanır. Bu işlem sayesinde ahşabın hizmet ömrü arttırılarak, böceklenme, çürüme ve nemlenme gibi etkenlere karşı en az 10 yıla kadar dayanıklılık sağlanması amaçlanır.

Park Malzemeleri olarak, İzmir, Muğla, Antalya ve Aydın gibi Ege ve Akdeniz Bölgesinde en çok tercih edilen, Çocuk oyun parkı ve kamelya imalatçısı durumundayız. 10 yıldan fazla tecrübemizle Kamelya – Çardak, Çocuk oyun parkı ve açık alan park spor Fitness aletleri imalat, montaj ve kurulumlarını yaparak olumlu geri dönüşler almaktayız.

Fotoğraf Galerisi: