ahşap

Anaokulları için aktivite merkezleri ve oyun parkları

Çocuklar için ilk eğitim merkezi olan kreşler ve anaokulları da çocuk survivor ve parkurlarının bilincine varmaya başladır. Geleceğimizin teminatı olan çocuklar için tasarlanan oyun parklarının, ilerleyen süreçlerde, sıradanlaşmaya başlamasıyla birlikte, çocuk oyun parklarına eklenen ekipmanların sayısı giderek artıyor. Çocuk aktiviteleri için en temel yapı taşlarından biri olan çocuk oyun parkları için, anaokulu ve kreş yönetimlerinin ilk tercihi tamamen organik ve sağlıklı olan ahşap çocuk oyun parkları olmaya devam ediyor.

Döküm ayaklı ahşap oturma bankı

  • Sibirya Çamı veya Ladin ağacından kaliteli bir işçilikle üretilecektir.
  • Çürümeye ve mantarlaşmaya karşı dayanıklı olacaktır.
  • 1.Sınıf vakum emprenyeden imal edilecektir.
  • Ürün dış mekana uygun olacak ve bakım gerektirmeyecektir.
  • Ayakları pik döküm olacaktır.
  • Paslanmaya karşı dayanıklı elektrostatik siyah toz boya ile fırınlanmış olacaktır.
  • Paslanmaya karşı civatalar kullanılacaktır.
  • Yere monte edilebilmesi için her ayakta 2 şer adet vida bölümü bulunacaktır.

Muğla Bodrum Çocuk oyun parkı Kamelya

Park malzemeleri olarak son projelerimizi sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Park malzemeleri Muğla – Bodrum ilçesinde çocukların güvenle ve rahatça oynayabilecekleri ahşap çocuk oyun parkı ve kamelya (çardak) kurulumu yaptı. Bodrum’da kurulumunu yaptığımız çocuk oyun parkı için öncelikle montaj yapılacak alanın düzenlemesi yapıldı. Oyun parkının kurulacağı alanın düzenlemesi yapıldıktan sonra ikili ahşap salıncak, tahtarevalli, ve ahşap çocuk oyun parkı kurulumu yapıldı.

Survivor Parkuru Kocaeli - Darıca

Ahşap park fitness – spor aletleri, metal park spor aletlerine nazaran yetişkinlerle birlikte çocuklarında güvenle kullanabileceği spor aletleridir. Metal oyun parklarının mekanik sistemlerine karşı, ahşap oyun parkları tamamen insan gücüne bağlı tasarımlardır. Bu ürünler sayesinde evinizin bahçesini veya parkları survivor alanlarına dönüştürebilirsiniz. Maliyetleri uygun, uzun ömürlü ve kullanışlı olan ahşap oyun parklarımızla spor yapmayı daha farklı bir boyuta taşıyacağımız konusunda iddialıyız.

AHŞAP ÇÖP KOVASI - WOOD DUSTBIN

KOVA ÇAPI               :             32 CM

KOVA YÜKSEKLİĞİ  :             50 CM

AYAK YÜKSEKLİĞİ  :              81 CM

AYAK GENİŞLİĞİ      :             36 CM

AHŞAP KAPLAMA, AÇIK ALAN, PARK, BAHÇE, VE PEYZAJ MİMARİ DEKORASYONU İÇİN TASARLANMIŞ ÇÖP KOVASI MODELLERİ.

Tek salıncaklı ahşap çocuk oyun parkı

Tek kaydıraklı ve tek salıncaklı ekonomik ve alandan tasarruf sağlayan çocuk oyun parkı modelimizdir. Bahçe oyun grubunda bulunan kaydırak ölçüleri 150 cm yükseklik ve 220 cm uzunluktadır. Çocuk oyun grubundan bulunan salıncak AH 1C modelinden farklı olarak sadece bir adettir. Tekli salıncaklı oyun grubu, parkın kurulacağı alandan tasarruf edilmek amacıyla tasarlanmıştır.

AHŞAP ÇATILI PİKNİK MASASI

Yazın gelmesiyle beraber bahçe peyzaj çalışmalarıda zevklere göre yeniden düzenlenmeye başladı. Çocuk oyun parkı ve kamelya gibi kent mobilyalarına ek olarak en beğenilen bir diğer ürünümüzde piknik masalarımızdır. Piknik masalarımız içinde ise, yarı kamelya havasına sahip, çatısıyla güneşe ve yağmura karşı koruma sağlayan modelimiz PM 10, Sibirya'dan ithal ettiğimiz birinci sınıf çamlara uygulanan vakum emprenye işlemi sayesinde, çürüme ve böceklenmeye karşı 10 yıla kadar dayanıklılık gösterir, deformasmasyona uğramaz.

Ahşap tırmanma oyun parkı 3 - 5 yaş grubu

3 ile 5 yaş arası çocuklar için ideal oyun parkıdır. Gövde tamamiyle ahşaptan olup çürümeye ve böceklenmeye karşı özel bir işleme tabi tutulmuştur. Oyun parkında bir adet h100 kaydırak bulunmaktadır. Kaydırak kısmına, bir adet ahşap merdiven, plastik tutamaklardan yapılan plastik tırmanma ünitesi ve halat tırmanma ünitesiyle birlikte üç farklı noktadan çıkılmaktadır. Son olarak Beykoz'da montajını yaptığımız kombine oyun grubu, bahçesinde yeterli alan bulunmayanlar için güzel bir alternatif olmakla birlikte, peyzaj mimarisi içinde farklı bir dekor unsuru görevi görmektedir.