Survivor Parkuru Kocaeli - Darıca

Ahşap park fitness – spor aletleri, metal park spor aletlerine nazaran yetişkinlerle birlikte çocuklarında güvenle kullanabileceği spor aletleridir. Metal oyun parklarının mekanik sistemlerine karşı, ahşap oyun parkları tamamen insan gücüne bağlı tasarımlardır. Bu ürünler sayesinde evinizin bahçesini veya parkları survivor alanlarına dönüştürebilirsiniz. Maliyetleri uygun, uzun ömürlü ve kullanışlı olan ahşap oyun parklarımızla spor yapmayı daha farklı bir boyuta taşıyacağımız konusunda iddialıyız. Ahşap park fitness – spor aletlerimiz, birçok özel okulda, devlet okulunda, anaokulları ve çocuk yuvalarında yarışma ve etkinlikler için tercih edilmektedir.

Survivor tarzı yarışmalar sayesinde ahşap park fitness – spor aletlerine olan ilgi gün geçtikçe katlanarak artmaktadır. Artan ilgiyle birlikte, komando tırmanma ünitesi, ahşap denge köprüleri, ahşap tırmanma üniteleri ve ahşap kombine fitness aletleri gibi ürünlerimiz anaokulu, devlet okulu ve özel okul gibi eğitim kurumlarının dışına çıkarak, özel parklar, restoranlar, kafeler hatta ve hatta paintball tesislerinden yoğun talep ve ilgi altındadır. Sizlerde özel mülkünüzün bahçesini veya işletmenizin park ve bahçesini en uygun ve en ucuz maliyetlerle survivor alanlarına çevirebilirsiniz. Üstelik Survivor parkuru imalatımız standart ürünlerimizle de sınırlı değil. Kendi tasarımlarınız hakkında görüşüp imalatlarını da gerçekleştirebilir, istenilen ölçülerde istenilen tasarımları 1. Sınıf Sibirya çamından ürünlerimizle birlikte tasarlayıp, üretim süreci içerisinde birlikte imal etmekteyiz.

Son olarak Kocaeli – Darıca Hayvanat Bahçesi parkında kurulumunu gerçekleştirdiğimiz ahşap park spor aletlerimiz, hayvanat bahçesi ziyaretçileri tarafından beğeni kazanmıştır.

 

Darıca hayvanat bahçesinde kurulum yaptığımız ahşap park fitness – spor aletleri modelleri şunlardır;

AF 1 Ahşap komando merdiveni

AF 2 Altı fonksiyonlu tırmanma

AF 7 Ahşap denge köprüsü

AF 605 Ahşap tırmanma ünitesidir.

AHŞAP PARK SPOR FİTNESS ALETLERİ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN

AF 1 Ahşap komando merdiveni, hem tırmanma merdiveni, hem de barfiks ünitesi olarak kullanılmaktadır. Bu ürün sayesinde vücudunuzun neredeyse tamamını çalıştırmaktadır. Aynı zamanda Okul ve eğitim kurumlarında düzenlenen yarışmalarda parkur amacıyla kullanılmaktadır.

AF 2 ALTI FONKSİYONLU TIRMANMA, Ahşap komando tırmanma merdiveniyle hemen hemen aynı ölçülere sahip olmasına rağmen, 6 fonksiyonu sayesinde geniş kullanım alanlarına sahip olan ahşap park fitness – spor aletidir. 6 Fonksiyonlu ahşap tırman ünitesinin içinde bulunan kısımlar, halat tırmanma, 2 adet halat merdiven tırmanma, ahşap merdiven tırmanma ve düz duvar tırmanma şeklindedir.

AF 7 AHŞAP DENGE KÖPRÜSÜ, köprü zemininde ki basamaklar zincirlerle hareketlilik kazandırılmıştır. Survivor parkurların olmazsa olmazı olan denge köprüsünü farklı çeşit ve modellerde imal etmekteyiz.

Aşağıda verilen görsel ürünlerimiz Kocaeli – Darıca Hayvanat Bahçesinde kurulum yaptığımız son çalışmamızdan alınmıştır.

Fotoğraf Galerisi: