zıpzıp

İstanbul Ahşap Çocuk Oyun Parkı, Tahterevalli, Zıpzıp ve Kauçuk Zemin Döşemesi

Kasım ayında imalat ve montajını gerçekleştirdiğimiz çocuk oyun parkı, tahterevalli, zıpzıp ve kauçuk zemin döşemeleriyle ilgili çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. 2016 yılında yapılan peyzaj çalışmalarında en çok tercih edilen kent mobilyası firması olmanın verdiği gururla yolumuza devam ediyoruz. 

Anaokulları için aktivite merkezleri ve oyun parkları

Çocuklar için ilk eğitim merkezi olan kreşler ve anaokulları da çocuk survivor ve parkurlarının bilincine varmaya başladır. Geleceğimizin teminatı olan çocuklar için tasarlanan oyun parklarının, ilerleyen süreçlerde, sıradanlaşmaya başlamasıyla birlikte, çocuk oyun parklarına eklenen ekipmanların sayısı giderek artıyor. Çocuk aktiviteleri için en temel yapı taşlarından biri olan çocuk oyun parkları için, anaokulu ve kreş yönetimlerinin ilk tercihi tamamen organik ve sağlıklı olan ahşap çocuk oyun parkları olmaya devam ediyor.

Avcılar Ahşap Çocuk Oyun Parkı

Avcılar / İstanbul’da kurulumunu gerçekleştirdiğimiz ahşap çocuk oyun parkı için ilk etapta projelendirme çalışması yapıldı. Çocuk oyun grubunun kurulacağı alan ölçüleri tespit edildikten sonra autocad programında alan çizimleri yapıldı. Güvenlik alanları da hesaplanarak mevcut alana oturtulan oyun parkı imalatına başlanıldı.

Ahşap Tırmanma üniteli salıncaklı oyun parkı

Tek kuleli, tırmanma üniteli, salıncaklı ahşap çocuk oyun grubu modelidir. Ahşap çocuk oyun parkında metal kısımlar ve taşıyıcı dikmeler yerine tamamen ahşap kullanılmıştır. Bir adet 150 cm yüksekliğe, 220 cm uzunluğa sahip kaydırak bulunmaktadır. Ahşap bahçe oyun parkı içerisinde dahili olarak, ikili salıncak, tırmanma ünitesi, tambur ilave edilerek çok amaçlı bir oyun parkı modeli amaçlanmıştır. Taşıyıcı dikmeler 10x10 ebatlarında vakum emprenye işlemi uygulanan birinci sınıf sibirya çamından üretilmiştir. Kaydırağın bulunduğu kule platformu 100x100 ebatlarındadır.

Üç kule metal çocuk oyun parkı

Kapak: 
ÜRÜN KODU: 
KL 3C

ÜÇ KULE ÇOCUK OYUN PARKINDA BULUNAN MALZEMELER

-1 Adet Polietilen Çatı

-2 adet Polietilen Korkuluk (örn:parmaklıklı pencere,hayvan,resim vb.olabilir)

-3 adet Kauçuk Kaplı platform

-1 adet Metal Spiral kaydırak platform korkuluğu

-3 adet Polietilen Düz kaydırak korkuluk

-1 adet Polietilen spiral kaydırak min h:200 cm

-1 adet Polietilen Düz kaydırak   min h:200 cm

-2 adet Polietilen Düz kaydırak   min h:100 cm

-15 adet Kauçuk Kaplı basamak