Tekirdağ - Çerkezköy Bağcı sitesi Çocuk oyun parkı

Geçtiğimiz günlerde imalatını tamamladığımız çocuk oyun parkının kurulumunu gerçekleştirip, Çerkezköy'de bulunan Bağcı sitesinde teslimatını yaptık. AH 3B model numaralı 3 kule oyun parkı ahşap taşıyıcı ve aksamları her zaman olduğu gibi sibirya'dan kendi ithalatımız olan çamlardan imal edildi. Emprenye vakum işlemi sayesinde dayanıklığı 10 yıla kadar arttırılan malzememizde, renk seceneği olarak daha doğal görünüme sahip, fıstık yeşili tonları kullanıldı. AH 3B oyun parkımızda salıncak, tüp geçit - tünel ve ahşap tırnmanma üniteside dahil bulunmaktadır. Parkın uygulanacağı alan gereksinimleri karşılandığı takdirde Park ve diğer ekipmanlar sayesinde çocuklarınızın keyifli saatler geçireceği garantisi veriyoruz. Ek olarak alana uygulanan 40 x 40 kare kauçuk sayesinde düşmelere karşı güvenlik tedbiri oluşturduk. Kauçuk zemin olarak 2 cm kalınlık tercih edildi. 

OYUN PARKINDA BULUNAN EKİPMANLAR

iki adet salıncak sepeti,

1 adet halat tırmanma ünitesi,

1 adet komando tırmanma ünitesi,

ikisi kapalı olmak üzere 3 adet kule,

1 adet 150 cm yüksekliğinde helezon (spiral - döner) kaydırak

1 adet 150 cm yüksekliğinde düz kaydırak, kaydırak uzunluğu 220 cm'dir.

1 adet tüp geçit (tünel)

40*40 kare kauçuk zemin döşemesi.

Öneriler;

kullanılan çocuk oyun parkı alanı için tercih edilirse kulelerin alt kısımlarına oturma alanları da yapılabilir. Hatta model serisi AHEV olan ürünlerimizin benzeri ev veya külübe şekli de verilebilir. 

KULLANILAN KAMELYALAR

Tekirdağ - Çerkezköyde bulunan Bağcı Sitesi sakinleri için de 2 adet 300 x 300 cm ebatlarında altıgen (6 Köşe) kamelya kullanıldı. Oyun parkıyla uyumlu bir konsept oluşturması açısından doğal görünümlü fıstık yeşil tonları kullanıldı. Çatılara döşenen shingle rengi olarak koyu yeşil tonlar kullanıldı. Panel olarak diğer müşterilerimizin de öncelikli tercihi olan düz dikey paneller kullanıldı.İçerisinde oturma alanı bulunan çardak için ayrıca masa talep edilmedi. Çardaklarla uyumlu olması için CKS 14 model ahşap kaplama çöp kovaları kullanıldı.