İzmir Çocuk Oyun Parkı - Kamelya, Çardak, Pergola ve park spor aletleri, Kent Mobilyaları

On yılı aşkın süredir gerçekleştirdiğimiz çocuk oyun parkı çalışmalarımızda, referanslarımızın büyük bölümünü oluşturan Ege ve Akdeniz bölgesinde, özellikle sahil kesimleri olan İzmir, Muğla, Aydın ve Antalya gibi şehirlerde kamelya – çardak, park spor aletleri, ahşap ve metal çocuk oyun parkları imalatı ve montajı yapıyoruz. Sahil bölgelerindeki estetik ihtiyaçlara uygun, kent ekipmanları konusunda en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktayız. Bu yüzden başta İzmir, Muğla, Aydın ve Antalya olmak üzere Ege ve Akdeniz bölgesindeki Kamelya – çardak, Ahşap ve metal çocuk oyun parkları ile park spor fitness aletleri modellerimiz de müşterilerimizin özel istekleri doğrultusunda şekillenmektedir. Bir çok firma gibi kendi eksenimizde yeniliğe kapalı olmamak için, kalıplaşmış katalog imalatından öteye geçerek, kent ekipmanları, bahçe peyzaj ürünlerinde özgün modellerimizi müşterilerimizle beraber tasarlıyoruz. İster Belediye parkları olsun, ister sitelerin bahçeleri, isterse özel mülkler olsun park, bahçe, peyzaj ve kent ekipmanlarınızı istediğiniz modellerde özel olarak tasarlayabilmenin gururunu taşıyoruz.

İzmir’de Kurulum yaptığımız çocuk oyun parkı, kamelya – çardak, pergola – gazebo, park spor fitness aletlerinden bazı referanslarımız.

BORNOVA BELEDİYESİ

İZMİR

YENİŞAKRAN BELEDİYESİ

İZMİR

KORUKENT YAPI KOOP.

İZMİR

S.S. KORUKENT

İZMİR

PETKİM PETROKİMYA HOLDİNG A.Ş.

İZMİR

 

Park Malzemeleri olarak on yıllık tecrübe ve birikimle, gerek çocuk oyun grupları, gerekse kamelya çardak gibi peyzaj malzemeleri fiyatları hakkında bilgi almak için info@depargrup.com adresinden bize ulaşın. Telefon : +90 212 583 33 66   - +90 553 311 29 72

Fotoğraf Galerisi: