park

Avcılar Ahşap Çocuk Oyun Parkı

Avcılar / İstanbul’da kurulumunu gerçekleştirdiğimiz ahşap çocuk oyun parkı için ilk etapta projelendirme çalışması yapıldı. Çocuk oyun grubunun kurulacağı alan ölçüleri tespit edildikten sonra autocad programında alan çizimleri yapıldı. Güvenlik alanları da hesaplanarak mevcut alana oturtulan oyun parkı imalatına başlanıldı.

İzmir Çocuk Oyun Parkı - Kamelya, Çardak, Pergola ve park spor aletleri, Kent Mobilyaları

On yılı aşkın süredir gerçekleştirdiğimiz çocuk oyun parkı çalışmalarımızda, referanslarımızın büyük bölümünü oluşturan Ege ve Akdeniz bölgesinde, özellikle sahil kesimleri olan İzmir, Muğla, Aydın ve Antalya gibi şehirlerde kamelya – çardak, park spor aletleri, ahşap ve metal çocuk oyun parkları imalatı ve montajı yapıyoruz. Sahil bölgelerindeki estetik ihtiyaçlara uygun, kent ekipmanları konusunda en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktayız.

Park Spor Aletleri ve Kauçuk Zemin Uygulaması

AÇIK ALAN SPOR ALETLERİ TEKNİK ŞARTNAMESİ GENEL ÖZELLİKLER

  1. Set içeriğinde yer alan tüm aletlerin taşıyıcı ana gövdeleri Ø 140 mm. çapında ve 4 mm. et kalınlığında metal malzemeden imal edilmiş olacaktır.

 

  1. Ana gövdeye bağlı yük taşıyan ve hareketli olan parçalar Ø 60 çapında ve 3  mm. et kalınlığında metal malzemeden imal edilmiş olacaktır.

 

Ahşap Ortopedik Oturma Bankı

Park ve bahçelerde özel mülk veya belediye projelerinizde kullanabileceğiniz, estetik ve hoş bir görünüme sahip oturma bankı. Vucüt yapısına uygun olarak tasarlanan ortopedik oturma bankı, aynı zamanda ahşap oluşu sayesinde sağlıklıdır. Demir ayaklar dökümden imal edilerek fırın boyayla boyanmıştır. Oturma bankımızın ahşap kısımları imalattan önce vakum emprenye işlemine tabi tutularak böceklenme, çürüme yağmur suları gibi etkenlere karşı dayanıklılık kazandırılmıştır.

AHŞAP ÇATILI PARK PİKNİK MASASI

  • 1. Sınıf Sibirya Çamına vakum emprenye işlemi uygulandıktan sonra imal edilerek böceklenme ve çürüme gibi doğal faktörlere karşı 10 yıla kadar dayanıklılık kazandırılmıştır.
  • Çatı lambirisi üzerine döşeme olarak shingle kullanılmıştır.
  • Ahşap çatılı piknik masasında kullanılan Sabit bağlantılar için kullanılan metal vidalar paslanmaya karşı dayanıklıdır. Park bahçe ve piknik alanlarında
  • Ankrajları minimum 4mm sactan mamul flanşlar dikmenin minimum iki tarafını saracak şekilde kaynaklama yöntemi ile birleştirilerek imal edilecektir.

İki kule metal çocuk oyun parkı

Kapak: 
ÜRÜN KODU: 
KL 2D

Klasik oyun alanı serisinin iki kuleli metal oyun parkları içerisinde en kapsamlı oyun parklarından biridir. İkili salıncak kendiğinden dahil olan oyun parkında 100 cm yükseklikten kayan bir adet düz, 200 cm yükseklikten kayan bir adette helezon / spiral kaydırak mevcuttur. Galvanizli borulara uygulanan elektrostatik boya sayesinde paslanmaya karşı 10 yıla kadar mukavemet göstermektedir. Salıncak zincirleri dahil daldırma galvaniz yöntemine tabi tutularak paslanmanın önüne geçilmeye çalışılmıştır.

Çanakkale Assos Çocuk oyun parkı

Çanakkale'nin Ayvacık ilçesi Assos sit alanı bölgesinde kurulumunu gerçekleştirdiğimiz oyun parkının teslimanı yaptık. Bir çocuk oyun parkı, bir ahşap tırmanma ünitesi, bir adette ahşap tahtarevealliden oluşan çocuk oyun grubunun kurulumu iki farklı alanda yapıldı. Metal çocuk oyun alanının bulunduğu zeytinlik böygeye farklı bir alet kurulmadı.