belediye

Avcılar Ahşap Çocuk Oyun Parkı

Avcılar / İstanbul’da kurulumunu gerçekleştirdiğimiz ahşap çocuk oyun parkı için ilk etapta projelendirme çalışması yapıldı. Çocuk oyun grubunun kurulacağı alan ölçüleri tespit edildikten sonra autocad programında alan çizimleri yapıldı. Güvenlik alanları da hesaplanarak mevcut alana oturtulan oyun parkı imalatına başlanıldı.

Park Spor Aletleri ve Kauçuk Zemin Uygulaması

AÇIK ALAN SPOR ALETLERİ TEKNİK ŞARTNAMESİ GENEL ÖZELLİKLER

  1. Set içeriğinde yer alan tüm aletlerin taşıyıcı ana gövdeleri Ø 140 mm. çapında ve 4 mm. et kalınlığında metal malzemeden imal edilmiş olacaktır.

 

  1. Ana gövdeye bağlı yük taşıyan ve hareketli olan parçalar Ø 60 çapında ve 3  mm. et kalınlığında metal malzemeden imal edilmiş olacaktır.

 

Ahşap Ortopedik Oturma Bankı

Park ve bahçelerde özel mülk veya belediye projelerinizde kullanabileceğiniz, estetik ve hoş bir görünüme sahip oturma bankı. Vucüt yapısına uygun olarak tasarlanan ortopedik oturma bankı, aynı zamanda ahşap oluşu sayesinde sağlıklıdır. Demir ayaklar dökümden imal edilerek fırın boyayla boyanmıştır. Oturma bankımızın ahşap kısımları imalattan önce vakum emprenye işlemine tabi tutularak böceklenme, çürüme yağmur suları gibi etkenlere karşı dayanıklılık kazandırılmıştır.