çocuk parkı

İstanbul'da Metal Oyun Parkı İmalatı

Kış aylarına girdiğimiz şu günlerde çocuk oyun parkı imalat ve montajlarımız hız kesmeden devam ediyor. Her ne kadar Park, bahçe ve peyzaj çalışmaları baharın gelişiyle ağırlık kazanmaya başlasa da, park çocuk oyun grubu modelleri, kent ekipmanları, bank ve kamelya imalatları kış aylarında da devam ediyor.

Yakın zamanda montajını tamamladığımız 2 kule, ve 3 kaydıraktan oluşan modüler oyun parkı montajımızı tamamladık. Görselleri sizlerle paylaşmadan önce oyun parkı hakkında teknik detaylar vermek istiyorum.

Ucuz ekonomik Oyun Parkları

Anaokullarının vazgeçilmezi olan çocuk oyun parklarına bir ilgile de Cemre Anaokulundan geldi. Yenibosna’da bulunan Cemre Anaokuluna kurulumunu yaptığımız Eko 1E ve özel metal tasarımlı oyun parklarımızın kurulum ve montajını gerçekleştirdik. Anaokulu yetkililerinin talepleri üzerine iki farklı oyun parkı kurulumu gerçekleştirdik. İki salıncak ve iki kaydıraktan oluşan oyun parkını söz verdiğimiz tarihte montajını tamamladık. 5,5 x 5 metrelik kurulum alanına yerleşimi yapılan oyun parkına 2 metre fazladan alan bırakılarak güvenli alan oluşturuldu.

Silivri Çocuk Oyun Parkı

Silivri’de kurulumunu gerçekleştirdiğimiz ahşap çocuk oyun parkı, tek kule parka dahil biri düz kaydırak, diğeri helezon kaydırak olmak üzere iki kaydıraktan oluşmaktadır. Ahşap çocuk oyun parkı kaydırak yüksekliği 150 cm’dir. Kaydırak hammaddesi olarak TSE standartlarına uygun, dayanıklı, hava ve güneş ışınlarından etkilenmeyen, solma yapmayan malzeme olan POLİETİLEN Plastikten üretildi.

Ahşap tırmanma oyun parkı 3 - 5 yaş grubu

3 ile 5 yaş arası çocuklar için ideal oyun parkıdır. Gövde tamamiyle ahşaptan olup çürümeye ve böceklenmeye karşı özel bir işleme tabi tutulmuştur. Oyun parkında bir adet h100 kaydırak bulunmaktadır. Kaydırak kısmına, bir adet ahşap merdiven, plastik tutamaklardan yapılan plastik tırmanma ünitesi ve halat tırmanma ünitesiyle birlikte üç farklı noktadan çıkılmaktadır. Son olarak Beykoz'da montajını yaptığımız kombine oyun grubu, bahçesinde yeterli alan bulunmayanlar için güzel bir alternatif olmakla birlikte, peyzaj mimarisi içinde farklı bir dekor unsuru görevi görmektedir.